یک داستان با شکوه
از سال 2014، سخت‌افزار و لوازم جانبی PC Gaming را برای عملکرد در سطح عالی، کیفیت ممتاز، زیبایی‌شناسی سطح بالا و مقرون به صرفه بودن برای همه افراد طراحی کرده‌ایم.


داستان ما در سال 2014 با یک گیمر رایانه شخصی سرسخت شروع می شود که یک مشکل بزرگ را دید. او متوجه شد که سرگرمی مورد علاقه اش تحت سلطه تعداد کمی از شرکت های بزرگ سخت افزار بازی های شرکتی است که از قدرت خود برای استفاده از مشتریان با استفاده از نشانه گذاری های بزرگ استفاده می کردند. تنها ابزار بازی موجود اغلب قیمت بسیار بالا و کیفیت مشکوکی داشت - البته انتخاب آن نیز پیچیده بود.


او معتقد بود که رفع این مشکل امکان پذیر است. او می توانست محصولات بازی بهتری بسازد و آن را با قیمت های مناسب بفروشد. و به این ترتیب، با حمایت جامعه ای از علاقه مندان، و بودجه اندک فقط 1000 دلار، گلوریوس متولد شد.

از زمانی که اولین موس پد خود را منتشر کردیم، خود را وقف ارتقای مرزهای احتمالی و تغییر وضعیت موجود در صنعت بازی های رایانه ای کرده ایم. ما خطی از تجهیزات درجه یک و با کیفیت بالا ایجاد کرده‌ایم که زمانی برای گیمرهای معمولی دور از دسترس بود، و آن‌ها را با قیمت‌هایی که همیشه منصفانه هستند به فروش می‌رسانیم.

محصولات عالی برای یک نبرد عالی
ما معتقدیم که خرید تجهیزات بازی نباید پیچیده باشد. با تمرکز بر شکل، عملکرد و زیبایی شناسی، ما با زحمت هر محصولی را که می فروشیم کامل می کنیم تا مشتریان ما مطمئن باشند که هر خریدی درست است.

با پذیرش فلسفه بهبود مستمر، می‌توانیم تمام محصولات خود را در خط مقدم فناوری نگه داریم بدون اینکه نیازی به ارائه گزینه‌های گیج‌کننده داشته باشیم.


یک شرکت بازی سازی سبک زندگی
برای برخی بازی یک سرگرمی و برای برخی دیگر یک روش زندگی است.

تا به امروز ما هیچ سرمایه گذاری خارجی نداشته ایم و هزینه کمی برای تبلیغات کرده ایم. ما از طریق حمایت یک جامعه به سرعت در حال رشد از علاقه مندان و متخصصان که خواستار کمال هستند و از دریافت احترامی که ما برای آنها قائلیم قدردانی می کنند، رشد کرده ایم.

اما چه یک سرگرمی معمولی و چه حرفه ای ورزش های الکترونیکی، ما می خواهیم این شانس را برای هر گیمری فراهم کنیم که در بالاترین سطح ممکن بازی کند. با توجه به اینکه میلیون ها نفر در سراسر جهان اکنون بخشی از لژیون شکوه هستند، ما در راه رسیدن به هدف خود هستیم.

Glorious  در دالاس، تگزاس، ایالات متحده آمریکا مستقر است.